19 Mayıs 2013 Pazar

Chicago Vampirleri Serisi (Chicagoland Vampires Series Book # 3) - Bir Isırık Daha / Chloe Neill

''Chicago’nun en yeni vampiri Merit, diğerleriyle iyi geçinmeyi öğreniyor. Yani, diğer doğaüstü yaratıklarla. Ülkenin diğer ucundaki şekil değiştirenler Rüzgârlı Şehirde bir toplantı düzenliyor ve evin Lider vampiri Ethan Sullivan da bir barış işaretçisi olarak onlara çok özel bir koruma tahsis ediyor: Merit. Merit’in görevi hem Başkan Gabriel Keene’i korumak, hem de vampirlere köstebeklik yapmak.
Merit pişman olacağını bilse de görevi kabul ediyor. Kaldı ki haksız da çıkmıyor. Birileri Gabriel’e saldırıyor ve Merit çok geçmeden kendini ateş hattının ortasında buluyor. Başını çevirdiği her yerde doğaüstü canlıların anlaşmazlıklarına ve yükselen tansiyona tanık oluyor.
Vampirlerle şekil değiştirenler arasında yüzyıllardır süren soğuk savaş bitecek mi? Bu savaşta, Merit ve yeşil gözlü Lideri Ethan, hem şekil değiştirenlerle başa çıkmayı hem de aşklarını kurtarmayı başarabilecekler mi? Serinin bu üçüncü kitabını okurken siz de Bir Isırık Daha isteyeceksiniz…


“Zeki, güçlü, sadık ve cesaretli bir yeni kahraman.”
- Jeanne C. Stein

“Bir dolu ilginç karakter ve dumanı üzerinde tüten ateşli bir aşk gerilimiyle
gerçekten çarpıcı bir bütünlük.”
- Tate Hallaway ''

   Chikago Vampirleri Serisi tüm hızıyla ülkemizdeki raflarda yerini almaya başladı bile! 3. kitabında bizleri yine ele geçireceğine eminim. Kitap kapağındaki bayanın kim olduğunu henüz anlamamışsanız söyleyeyim; ünlü oyuncu Eliza Dushku.  İyi okumalar, ı-ıh ya da ısırmalar. :))

3 yorum:

 1. Sonu çok güzel ve heyecanlı bitti haksızlık yaa :( :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen, aksiyonlu başladı ve yine aynı şekilde bitti. :)) Çook cool bir seri. :)

   Sil
 2. 5. Kitap türkçeye çevrilecek mi?😢

  YanıtlaSil