6 Temmuz 2013 Cumartesi

Silüet (Nightshade) - Andrea Cremer

 Merhaba kitaplık farelerim! Yine güzel bir kitabın yorumuyla karşınızdayım. Ülkemizde oldukça beğenilen kurt adam serisi olan Nightshade yani Silüet gerçekten mükemmel!

  Calla bir alfa kurdudur. Yönetmesi gereken bir sürüsü vardır. Ve yakında birleşeceği sürünün lideriyle evlenecektir. Her şey yolunda gidiyor gibi gözüküyor ama bir gece genç, yakışıklı Shay'i yasak bölgede, yaralı bir şekilde bulur. Onu bölgelerine girdiği için öldürmelidir, ama o onu kurtarmayı seçti.

  İşte her şey Calla'nın o genci kurtarmasıyla başladı. Calla hayatında olan biteni sorgularken kime, neye, niçin bağlı kalmak zorunda olduğunu irdeler.

  Ama bu konuyu çok kafasına takmamaya çalışır. Sonuçta onu bir daha görmeyeceğini düşünür. Ama yanılır Shay Doran hem okula hem de Calla'nın hayatına hızla girmiştir.

  Silüet'te hiç sıkılmıyorsunuz. Hemen her sayfada bir reaksiyon oluyor. Üstelik sizi kurtların dünyasına davet ediyor, kendinize Silüet'ten veya Bekçiler'den biri olma fırsatı veriyor.

  Şahsen ben Calla'nın kontrolünde olan Silüet sürüsünü daha çok sevdim. Her neyse diyelim çünkü aksiyonla dolu bir romandan bahsediyoruz ve insan soylu olan Shay'in kurtlardan daha çok sırrı var ve o hiçbir şey bilmiyor. Bu konuda Shay ve Calla ekip olup, araştırmalar yapmaya başlar. İkisininde en çok istediği şey; Calla ile Ren'in birleşmesini engellemenin bir yolunu bulmak ve kurtların artık kullanılan bir eşya konumundan çıkarılması. Son yazdığım daha çok Calla'nın isteği.

  Okumaktan keyif alacağınız muhteşem bir seri. İlk kitabıyla da beni bağlamayı başardı, şimdiden ikinci kitap için sabırsızlanıyorum. Pegasus Yayınevi'ne bu güzel novel serisi için Teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız ve hep varolun! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder