22 Ağustos 2013 Perşembe

APOLLYON geliyoooor!!

    
     Bir an kalbime inecek sandım! Şu haberin güzelliğine, şu kitabın kapağına bakın yahu.. Ben hiç bir haberi böyle beklememiştim. DEX inanılmazsınız! :))

  (Şşştt.. Size bir sır vermek gerekirse ki Seth severler sevinebilir.. Seth için bir umut ışığı görmüş olabilirmiyim? Ah, tabiki eveet. )


APOLLYON!

Kaderle oyun oynanmaz..

Alex bugüne dek iki şeyden çok korktu: Uyanış’ta kendini kaybetmek ve İksir’e maruz kalmak. Ancak bazen aşk kaderden daha güçlüdür ve Aiden St. Delphi de tanrılara, Alex’i geri getirebilmek için savaş açtı.

Tanrılar, Seth’in Alex’in güçlerini ele geçirip Tanrı Katili olmasına engel olabilmek için yüzlerce şehri yerle bir edip binlerce insanı öldürdüler.

Ancak iş, Alex’le Seth’in bağını koparmakla bitmiyor. “Bir Apollyon öldürülemez” teorisinde pek çok açık nokta var ve bu yıkımı durdurmanın yolunu bilen tek kişi de yüzyıllar önce öldü.

Yeraltı’nı koruyan duvarları aşmak, milyonlarca ruhun içerisinde tek bir taneyi aramak ve sonra da geri dönmek çok zor. Ancak Alex Tanrı Katili olmadan önce Seth’i durdurmak zorunda yoksa… kendisi Tanrı Katili olabilir.

Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı’dan sonra
dördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir, bu kitabın içinde!

4 yorum:

 1. DEX novellaları halledeceğini söylemişti,şu an gerçekten yeniden çok fazla seviyorum DEX'i... <3 :)

  YanıtlaSil
 2. Buna bayıldım. Fazlasıyla ilgi çekici. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyledir J.L yazdiginda önünde Seth bile duramaz.. Seri bitti.. Ama etkisi uzun sureli.. :))

   Sil